Ferie w Karpaczu

Rezerwuj

Ferie w Karpaczu

Białe szaleństwo w sercu Karkonoszy !

W cichym i ustronnym zakątku Karpacza, spowity śnieżną, puchową pierzyną wznosi się dom „Polana”. Wyobraź sobie Karkonosze w malowniczej, zimowej oprawie, znajdującą się na wyciągnięcie ręki Śnieżkę, tajemnicze górskie szczyty…. tymi wszystkimi widokami będziesz mógł cieszyć oko, jeśli tylko zdecydujesz się na spędzić ferie w domu„Polana” w Karpaczu. Świeże, górskie powietrze, liczne stoki narciarskie, upragniona cisza i spokój oraz wypoczynek w miłej i rodzinne atmosferze – tak właśnie jest w Karpaczu!

Bliskość do centrum sprawia, że domu „Polana” to nie tylko znakomite miejsce, by odpocząć od miejskiego zgiełku lecz również idealna baza wypadowa na bliższe i dalsze wycieczki. Miłośnicy zimowych aktywności będą mogli pojeździć na desce lub nartach, bądź też odpocząć w położonym nieopodal domu Aquaparku.Nasi Goście mają do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 – osobowe oraz rodzinne studia z łazienką i TV. Tylko tutaj znajdziesz tak tanie noclegi, będziesz mógł skorzystać z darmowej wypożyczalni sprzętu narciarskiego czy upiec kiełbaski na ognisku.

W samym Karpaczu turyści mogą udać się na spacer którymś z licznych szlaków, spędzić czas na całorocznym torze saneczkowym, zwiedzić niepowtarzalną Świątynię Wang czy też Muzeum Zabawek i Sportu. Chcesz odpocząć od codzienności i cieszyć się pełnią zimy? Podaruj sobie i swojej rodzinie niezapomniane, wypełnione błogim lenistwem chwile w domu  „Polana” w Karpaczu.

Spędź ferie w dawnej osadzie poszukiwaczy złota (właśnie ich siedzibą był niegdyś Karpacz), zakochaj się w przepięknych zabytkach i tajemniczości górskich szczytów. Zachwyć się pięknem malowniczego krajobrazu, ciesz oczy promieniami słońca nieśmiało odbijającymi się od pokrytych śniegiem gór, ogrzej się przy skrzącym się w kominku ogniu po prostu… spędź ferie w urokliwym i przytulnym domu „Polana”. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!