+48 609443264

Karpacz

Zapraszamy na wymarzony urlop do Karpacza!

Karpacz jest popularną górską miejscowością, oferującą szeroki wybór atrakcji dla turystów o zróżnicowanych upodobaniach i wymaganiach. Jest to urokliwe miejsce, przyjazne dla rodzin z dziećmi, amatorów sportów zimowych i letnich, wspinaczki skałkowej, spacerów i zdobywania górskich szczytów.

Malownicze karkonoskie szlaki sprzyjają turystyce górskiej. Największą popularnością wśród wędrowców cieszy się Śnieżka, znajdująca się na wysokości 1602 m n.p.m. Pobyt w Karpaczu, dzięki licznym atrakcjom turystycznym, dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Podczas spacerów można obserwować piękno górskiej przyrody, oddychać świeżym powietrzem i korzystać ze wszystkich uroków tego miejsca.

Karpacz jest miejscem atrakcyjnym o każdej porze roku. Zimą przyjeżdża tu wielu narciarzy i miłośników białego szaleństwa, żeby skorzystać z doskonałych warunków narciarskich. Do ich dyspozycji jest kilkanaście profesjonalnie przygotowanych stoków, przeznaczonych zarówno dla zaawansowanych, jak i amatorów. Stoki znajdują się na terenie miasta i Kompleksu Narciarskiego "Śnieżka" (6 km tras).

Pokrywa śnieżna zalega w Karpaczu wyjątkowo długo (ponad 100 dni w ciągu roku), co przyczynia się do dużej popularności miejscowości wśród amatorów sportów zimowych. Czekają na nich także stoki narciarskie ze sztucznym naśnieżaniem. Jeden z nich znajduje się 300 metrów od  Domu Polana.

Karpacz posiada również ofertę dla zainteresowanych innymi sportami zimowymi. Jest między innymi lodowisko i malownicza trasa dla narciarzy biegowych, usytuowana w Karpaczu Górnym, 3 km od centrum miejscowości.

Zapraszamy do naszego domu usytuowanego w malowniczej części Karpacza. Jeśli szukają Państwo tanich noclegów w Karpaczu, nasza propozycja jest nie do odrzucenia.